Ditale Opendeur Lut Vandebos

Digitale opendeurdagen

20 tot 21 juni van
Beeldende kunst
Expo

Kom je langs op de digitale opendeurdagen van d'Academie beeld van Sint-Niklaas?

Social media sharing

zaterdag 20 en zondag 21 juni van 10 tot 18 uur

Onze opendeurdagen verlopen dit jaar anders dan normaal.

We willen iedereen de kans geven om onze academie en onze leerkrachten (nog) beter te leren kennen, en daarom gaan de opendeurdagen dit jaar online door.
Er is ook de mogelijkheid om met de leerkrachten te chatten of videocallen.

Dit zal hoofdzakelijk via ons YouTube kanaal en Zoom gebeuren.

  • Klik op het gewenste chat moment en je zal doorgestuurd worden naar Zoom. (chats openen 5 minuten voor aanvang)
  • Je krijgt de vraag om Zoom te installeren, je kan dit doen of overslaan om gewoon in je browser te blijven.
  • Je komt binnen in de wachtkamer van de chat.
  • Je wordt binnengelaten door de host en je kan vragen stellen aan de betrokken leerkrachten of gewoon meekijken en luisteren. 

Stay tuned!

Chatsessies op zaterdag 20 juni

10u-11u

Beeldatelier (6-12j en 12-18j)
Stekene

Benoît Delafontaine, Thomas Roelant en Kim Stumpf (1)

Beeldatelier (6-12j)
Sint-Niklaas hoofdschool en Clementwijk

Soetkin Eloy en Maaike Huys

(2)

Beeldatelier en StreetArt (14-18j + volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Lut Vandebos (3)

Mode (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Ellen Monstrey en Maureen De Clercq (4)

Interieurvormgeving en Cross-over-project (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Peter Vandecapelle (5)

 

11u10-12u10

Beeldatelier (6-12j en 12-18j)
Sint-Gillis-Waas

Amélie Pollentier, Ellen De Vos en
Wim De Blende (6)

Animatiefilm (8-12j)
Sint-Niklaas hoofdschool

Evelien Hoedekie en Aniëla Czekaj (7)

Tekenkunst (volwassenen)
Sint-Gillis-Waas

Niek Delporte en Frank Van Hiel (8)

Juweelontwerp en edelsmeden (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Kathleen Frisson en Silke Fleischer (9)

13u-14u

Beeldatelier (6-12j) 
Stekene

Ewald Stuer en Lucy Elliott (1)

Animatiefilm (12-18j)
Sint-Niklaas hoofdschool

Evelien Hoedekie en Daan Cools(2)

Levend Model 2D (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Benny Luyckx (3)

Fotokunst (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Marieke Verfaille en Bastiaan van Aarle (4)

OntwerpLabo (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

 Jan Van Goethem (5)

 

14u10-15u10

Beeldatelier (6-12j)
Kruibeke/Bazel

Gitte Vancoillie en Leen Keteleer (6)

Schilderkunst (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool + Sint-Gillis-Waas 

Servi Van Grinsven en Frank Van Hiel (7)

Schoenontwerpen (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Anne Poesen en Hans De Clercq (8)

Projectatelier (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Lut Vandebos en Viola Vandomme (9)

15u20-16u20

Beeldatelier (6-12j) 
Sint-Niklaas hoofdschool en Sinbad

Sarah De Smedt en Gieles Van Duyse (1)

Grafiekkunst (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Frida Van de Winkel en Hilde Van Der Beken (2)

Illustratieve vormgeving (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Tim Polfliet (3)

Tekenkunst (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Ingrid De Volder, Benny Luyckx en Guy Van Assche (4)

16u30-17u30

Beeldatelier (6-12j)
Nieuwkerken 

Inke Coolen, Selien Troch en Nnena Verberckmoes (5)

Film, Video en Animatie (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Evelien Hoedekie en Francis Vanhoutte (6)

Keramiek (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Mariken Dumon en Kris Campo (7)

Beeldhouwkunst en Kunstambacht steen-beeld (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Edith Ronse en Michael Pycke (8)

 

Chatsessies op zondag 21 juni

10-11 uur

Beeldatelier (6-12j)
Stekene

Eline Koklenberg (Kemzeke) en
Myriam Mestiaen (Koewacht) (1)

Beeldatelier (6-12j)
Sint-Niklaas hoofdschool

Viola Vandomme en Nnena Verberckmoes (2)

Schilderkunst (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool en Stekene

Frank Van Hiel en Benoît Delafontaine (3)

Atelier IN.ZICHT (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Nele Tas, Robert Van Dromme en Olivier Deprez (4)

OntwerpLabo (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Jan Van Goethem (5)

 

11u10-12u10

Beeldatelier (6-12j)
Sint-Gillis-Waas

Wim Van Den Bossche (De Klinge) 
en Pieter Jansegers (De Klinge en Meerdonk) (6)

Beeldatelier (6-12j)
Sint-Niklaas wijkafdelingen Sinaai

Tim Polfliet, Cécile De Mul en Hilde Van Snick (7)

Projectatelier (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Lut Vandebos en Viola Vandomme (8)

Schoenontwerpen (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Anne Poesen en Hans De Clercq (9)

13-14 uur

Beeldatelier (6-12j)
Sint-Niklaas wijkafdelingen 

Cécile De Mul (Puivelde)
en Brenda Decolvenaer (Belsele) (1)

Textiele kunsten (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Hilde Van Snick en Anse Heestermans (2)

Film, Video en Animatie (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Evelien Hoedekie en Francis Vanhoutte (3)

Mode (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Ellen Monstrey en Maureen De Clercq (4)

14u10-15u10

Architectuuratelier en Digitaal Beeldatelier 3D (12-18j)
Sint-Niklaas hoofdschool

Jan Van Goethem en Nathan Van Esbroeck (5)

Tekenkunst (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Ingrid De Volder en Guy Van Assche (6)

Beeldwereld (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool 

Stacy Suy (7)

Schilderkunst (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Robert Van Dromme en Olivier Deprez (8)

 

Interieurvormgeving
Sint-Niklaas hoofdschool

Peter Vandecappelle (9)

 

 

15u20-16u20

Beeldende vorming (12-18j)
Foto/multimedia
Druktechnieken

Sint-Niklaas hoofdschool
 en Bazel

Marie-Louise De Cauwer, Veerle Van Goethem en Bastiaan van Aarle (1)

Digitaal Beeldatelier (12-18j)
Sint-Niklaas hoofdschool

Brenda Decolvenaer en Wim De Blende (2)

Juweelontwerp en edelsmeden (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool 

Hilde Van Belleghem en Kathleen Frisson (3)

Grafiekkunst en Levend model  (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Frida Van de Winkel en Edith Ronse (4)

16u30-17u30

Schilderkunst (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Benny Luyckx en Olivier Deprez (5)

Beeldhouwkunst en Kunstambacht steen-beeld (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Edith Ronse en Michael Pycke (6)

CROSS-OVER project (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Peter Vandecappelle en Servi Van Grinsven (7)

Fotokunst (volwassenen)
Sint-Niklaas hoofdschool

Marieke Verfaille en Bastiaan van Aarle (8)

 

kinderenjongeren volwassenen